Gosia – Panna Młoda, przygotowania

Gosia –  Panna Młoda , przygotowania i plener ślubny…

 

 

 

Wachlarz emocji oczekującej kobiety, która za chwilę wyjdzie za mąż, jest zupełnie nie do zmierzenia. Jak nie do zmierzenia jest spór o miłość jedną, taką przez całe życie. I niby nic się nie zmienia, tylko tego dnia, zakochane oczy wydają się lśnić intensywniej, jak za pierwszym razem, tuż po zauroczeniu.

 

 

Oczekiwanie kobiety to obraz pełen radości i skupienia. Niby ostatnie za i przeciw, a przecież bezkrytyczne i dawno przemyślane „tak”. Panna młoda dyskretnie uśmiecha się, choć ma w sobie zdrową tremę. W jej twarzy odbija się przedziwny błysk zniecierpliwienia i zakłopotania. Jej ruchy wydają się powtarzać już dawno wyśnioną bajkę. Historia, która wydarzy się raz i będzie im towarzyszyć przez całe życie.

 

 

Dobrze jest uwieczniać takie momenty. Fotografie zdają się być jedynym nośnikiem wspomnień, których nie zniszczy czas, ani nie porzuci pamięć. Portret panny młodej to lustro subtelnej kobiecości i daremna próba dopowiadania. Nie ma przecież nic ponad wzniosłość tej chwili. Nie ma mocniejszego akcentu doniosłości niż samo oczekiwanie na przyszłego męża. Nuta zdenerwowania i studnia pewności, że miłość zawsze zwycięża. Stąd zadaniem fotografa jest po prostu obserwować kobietę i nie przeszkadzać jej, nieustającą prośbą o uśmiech. Wystarczy wejść w jej świat i przez chwilę pomilczeć, a sama jej twarz zreferuje historię widoczną na moich zdjęciach.

 

 

Razem z moim aparatem fotograficznym miałam ogromną przyjemność towarzyszyć Gosi w jej najpiękniejszych chwilach 🙂

 

 

Plener ślubny odbył się na wydmach w Słowińskim Parku Narodowym…

 

Komentarze: 1

  1. Jak zwykle piękna praca

Zostaw komentarz !

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *